Skype : kartbozum@gmail.com
GSM : +90 542 862 2222

Astropay Kart Bozum

Astropay Kart tek kullanımlık internette elektronik sayılardan oluşan ödeme yöntemidir. Tüm dünyanın tercihi Astropay Kart Türkiye'de.Para transfer yöntemlerinin en başında gelen Astropay Kart firmamız güvencesiyle sizlerle olmaya devam ediyor.

Otopay Kart Bozum

Otopay Kart tek kullanımlık internette elektronik sayılardan oluşan ödeme yöntemidir. Tüm dünyanın tercihi Otopay Kart Türkiye'de.Para transfer yöntemlerinin en başında gelen Otopay Kart firmamız güvencesiyle sizlerle olmaya devam ediyor.

Paykasa Kart Bozum

Paykasa Kart tek kullanımlık internette elektronik sayılardan oluşan ödeme yöntemidir. Tüm dünyanın tercihi Paykasa Kart Türkiye'de.Para transfer yöntemlerinin en başında gelen Paykasa Kart firmamız güvencesiyle sizlerle olmaya devam ediyor.

ASTROPAY OTOPAY PAYKASA

10 USD

15 USD

20 USD

25 USD

30 USD

35 USD

40 USD

50 USD

60 USD

70 USD

75 USD

80 USD

90 USD

100 USD

150 USD

Hizli Odeme Kolayligi

Astropay satın alımlarınızda sitemizin sağ alt taraftaki canlı yardım butonuna tıklayarak Astropay Kart satış konusunda uzman ekibimizden yardım alarak hızlıca ödemenizi gerçekleştirip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz...

Astropay Kart Nedir ?

Astropay kart elektronik para sektöründe bir dünya markasıdır. Kredi kartlarınızı cüzdanınızdan çıkarmadan Astropay kart sayesinde istediğiniz miktarda uygun fiyatlarda alışverişler yapabilirsiniz.

Astropay Bozma

Astropay kart satışlarımız 7/24 online olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde devam etmektedir. İster telefon ile isterseniz canlı yardım seçeneğiyle Astropay satış sitesinden satın alımlarınızı yapabilirsiniz...